Strona główna > Polityka prywatności i regulamin

Regulamin korzystania ze strony i polityka prywatności

§ 1.

Serwis www.bemowo-wet.com.pl prowadzony jest przez Klinikę Weterynaryjną Bemowo - Paweł Kowalczyk zwaną dalej Operatorem.

§ 2.

Domniemuje się, że osoba korzystająca z serwisu (zwana Użytkownikiem) zapoznała się i akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.

§ 3.

Wszelkie informacje zawarte na stronach niniejszego serwisu mają charakter tylko i wyłącznie poglądowy. Autorzy i Operator dołożyli wszelkich starań aby wiedza zawarta na stronach serwisu była rzetelna i pozbawiona błędów. Nie można jednak wykluczyć ich wystąpienia. Operator i Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania informacji zawartych w serwisie.

§ 4.

Wszyskie materiały (teksty, fotografie i rysunki) zawarte na stronach serwisu podlegają ochronie prawa autorskiego. Ich powielanie, kopiowanie, utrwalanie przy pomocy jakichkolwiek środków technicznych jest zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody Operatora.

§ 5.

Postanowienia niniejszego regulaminu mogą ulec zmianie w każdym czasie. Aktuanie obowiązująca wersja znajduje się pod adresem: http://www.bemowo-wet.com.pl/polityka-prywatnosci-regulamin.html

Data ostatniej modyfikacji: 4.04.2013 r.