klinika@bemowo-wet.com.pl +48 22 638 39 14 Klinika jest czynna całą dobę
lek. wet.

Monika Hartman

Anestezjolog.

Lek. wet. Monika Hartman od małego zafascynowana zwierzętami, ich naturą, biologią i anatomią. Zbierała i opiekowala się wszystkim co się ruszalo i nie uciekało.

W 2008 roku ukończyła Warszawska Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego. Z nasza Kliniką związana od 2013 roku. Na początku jako internistka, potem jako lekarka na ostrych dyżurach nocnych. Z czasem zainteresowania wyklarowały się na anestezjologię i terapię bólu. Odbyła liczne krajowe kursy dedykowane anestezjologii. W 2023 roku ukończyła kursy European School For Advanced Veterinary Studies ESAVS w zakresie  Anesthesia & Pain Management. Nie zatrzymuje się i cały czas pogłębia wiedze i doskonali swoje umiejętności chcąc jak najlepiej służyć swoim podopiecznym.

 

W Klinice Bemowo najczęściej spotkacie ją na sali chirurgicznej, gdzie przeprowadza naszych pacjentów przez wszystkie etapy znieczulenia i czuwa nad ich bezpiecznym snem. Znieczula do wszystkich procedur, ale to najcięższe  przypadki są dla niej największym wyzwaniem i sprawiają największa satysfakcję.

Prywatnie wielbicielka terierów typu bull. Właścicielka dwóch uroczych bulterierek Zoji i Myszy. Hobbystycznie biega w biegach z przeszkodami czym skutecznie zaraża swoich synów.